UX / UI дизайн сайту замовити | Creative Digital Agency

UX / UI

Щоб реалізувати задумане, нам не потрібні «Камені нескінченності».

Індивідуальна ідея проекту

Професіонали даного напрямку піклуються про візуальні аспекти продукту і дозволяють донести ідею, закладену в ньому до користувача. Таким чином, будучи досить зрозумілим для сприйняття і корисним, додаток охоплює всю ЦА і утримує її.

Перевтілення складного в просте

Перевтілення складного в просте - це тенденція сучасного світу цифрових технологій. Попит на спрощення виник через великий потік замовлень на розробку багатосторінкових сайтів і посадочних сторінок, а також доповнень для гаджет новинок.

Створення зрозумілого інтерфейсу

Підхід до простоти передбачає створення зрозумілого інтерфейсу для сайтів і додатків, незважаючи на його технічну складність. Для подібних проектів необхідно орієнтуватися на те, як представлений контент і які емоції він приносить. Завдяки такому підходу грамотно структурована інформація і UI UX дизайн landing page стають зрозумілими замовнику, який не має IT освіти.

Створення зрозумілого інтерфейсу

Підхід до простоти передбачає створення зрозумілого інтерфейсу для сайтів і додатків, незважаючи на його технічну складність. Для подібних проектів необхідно орієнтуватися на те, як представлений контент і які емоції він приносить. Завдяки такому підходу грамотно структурована інформація і UI UX дизайн landing page стають зрозумілими замовнику, який не має IT освіти.

Можна втратити свого клієнта по ряду недоробок:

  • Не зрозумілий і не зручний пошук налаштувань в мобільному пристрої
  • Невиправдано детальний опитувальник для оформлення покупки в інтернет-магазині
  • Ускладнення процесу пошуку необхідної функції в додатку

Дані недоліки змусять понервувати навіть самого спокійного користувача. Споживачам інтернет простору і мобільних додатків необхідне рішення їх «проблеми» легким і блискавичним способом.

 

Для реалізації проекту потрібна супер команда фахівців напряму UX / UI дизайну, яка реалізує детальне візуальне пророблення. Їх завдання – досягти бізнес мети, надаючи контент і забезпечуючи зручні інструменти для роботи з цим контентом. Таким чином, зайшовши на веб-ресурс користувач не заблукає і залишиться з вами надовго. Саме зрозуміла картинка, підкріплена продуманим функціоналом, сприяє придбанню товару чи замовленню послуги, тобто задоволенню початкової потреби клієнта. 

Значимість UX дизайн в створенні інтерфейсу

Проектування взаємодії (User Experience) – це процес розробки проектів, які надають клієнтам значимий і актуальний досвід. Це включає в себе розробку всіх етапів придбання і інтеграції, включаючи аспекти брендингу, дизайну, зручності використання і функціональності. А також концентрація на інших аспектах користування, таких як зручність, ефективність і позитивні емоції від користування.

Для максимального охоплення ЦА, розробники проводять дослідження того, як користувачі будуть функціонувати з майбутнім продуктом: завантажувати файли, робити шопінг, серфити між сторінками, або брати участь в опитуваннях. Щоб виконати своє призначення додаток повинен володіти максимально простою структурою, тому UX-дизайн охоплює весь призначений для користувача шлях:

  • Процес пошуку продукту
  • Використання: кліки та переходи
  • Візуальне і сенсорне сприйняття в процесі застосування interface
  • Побудова кінцевого враження від отриманої взаємодії з додатком

Охоплення міждисциплінарної галузі UX дизайну

Оскільки user experience оформлення охоплює всі етапи використання, це міждисциплінарна область – UX-дизайнери мають різні знання, такі як ідея подачі, програмування, психологія та інтерактивний проектінг. Дизайнери «користувацького досвіду» прагнуть зробити повсякденні продукти, послуги та технології максимально зручними і доступними. Вони використовують проектне мислення, щоб узгодити бажання споживача з технічною потенційною реалізацією і життєздатністю бізнесу.

У user experience, будучи кимось на кшталт «інженера» проекту, людина працює над ідейністю, проектуванням всіх етапів, взаємодією між компонентами, графічним відтворенням і наповненням контентом. Бета-версія заснована на аналізі впливу проектування і тестування, і має на увазі саме створення моделі або аудиторії з аналогами, що існують на ринку, її відгуків і побажань.

Веб дизайн UI UX  являє собою розробку інструментів застосування сайтів або додатків, а не тільки їх зовнішнього втілення. Адже, не продумавши процес підведення клієнта до необхідної дії, недоцільно створювати графічне промальовування деталей.

UI дизайн - це реалізація концепції забезпечення гарного досвіду користувачів

User Interface – це єднальна точка між користувачем і використовуваним гаджетом або програмним забезпеченням.

Design інтерфейсу – це навичка, застосовувана для візуалізації interface, що використовується для виконання завдань, які були продумані на етапі user experience. Гарне зовнішнє оформлення полегшує виконання завдань, роблячи їх простіше і підвищуючи зручність.

З цього випливає що UX і UI це дві половини цілого процесу, в якому User Interface відповідає не тільки за візуалізацію і промальовування.

Щоб створення графічної оболонки для споживача стало успішним, необхідне виконання ряду правил:

Дотримання структури всіх елементів системи та їх взаємозв'язку

Налагоджена робота всіх елементів

Дотримання одного загального стилю

Елементи повинні гармонійно вписуватися в загальне оформлення

Створення груп з логічно пов'язаних елементів

Усі логічно пов'язані між собою елементи необхідно об'єднувати в групи

«Виділення» цільових блоків або кнопок

В процесі розробки важливо донести важливу інформацію

Підтримання легкості контенту

Легкість сприйняття, простота, наочність і зручність

Що таке UX дизайн?

Дизайнер UX – це той, хто створює візуальну картину для споживачів на основі функціональних вимог і запланованого користувацького досвіду, використовуючи стандарти, поверхневі елементи і естетику.

Кожна деталь повинна бути продумана, а в цілому весь концепт сприйматися як єдиний проект, в якому зручні, привертаючі увагу кнопки, читабельний текст, лаконічні форми і не викликаючі роздратування спливаючі повідомлення. Дизайнер з крутими скілами обов’язково володіє оформленням систем, прототипуванням і VD.

Новачкам в IT часто не зрозумілий істинний сенс значення UI UX design. Після цього і виникають помилки з приводу важливості і поетапності User Interface. Більшість популярних онлайн-майданчиків не є доказом того, що відмінно виконаний призначений для користувача interface забезпечить позитивний попит гостей ресурсу. Однак, як показує практика, існують представники, виконані за «старою модою» з використанням складної архітектури і погано індексованих елементів, але в свою чергу є більш результативними в питанні задоволення запитів. Таким графічним методом найчастіше користуються банківські сайти.

Цілісність взаємодії UX / UI.

Уявіть собі гарний інтернет-ресурс. Сучасний і привертючий увагу. Створює незабутнє перше враження. Але в ньому не враховані деякі, на перший погляд не важливі, деталі. Цей сайт має похибки в навігації і таким чином відштовхує відвідувачів. Адже їм абсолютно не зрозуміло, що і навіщо їм хочуть сказати. Тому, в будь-якому випадку, важлива синергія UI UX design з навичками проектування і прийомами з психології. 

Весь цей взаємообмін описується в трьох фактах:

Цінність оффера виражена

Виражена цінність оффера

Навігація по контенту проста

Проста взаємодія елементів з користувачем

Мета конверсії позначена

Зазначена конверсія мети

Навігація по контенту проста

Проста взаємодія елементів з користувачем

Мета конверсії позначена

Зазначена конверсія мети

Індивідуальна ідея проекту

Таку ж важливість несуть знання user experience для працівника, якому потрібно знати, як влаштовано створення бренду і як налагодити зв’язок між аудиторією та послугою Компанії.

Його завданням є поетапне продумування візуалізації кожної деталі, реакції цієї деталі на рухи і запити користувачів.

І зробити це так, щоб сам зрозумів, що на його реакцію відреагували і дію запущено.

Індивідуальна ідея проекту

Для отримання повноцінного, красивого і лаконічного підсумкового результату, який буде приносити тільки позитивну віддачу, важливо не розмежовувати UX і UI дизайни і надавати їх реалізацію одному професіоналу.

Він продумає всі кроки, реалізуючи їх тільки в цінний досвід користувачів завдяки створеному інтерфейсу.

Знання іконографікі, типографіки, оформлення нічого не значать в цій області без навичок проведення досліджень поведінки ЦА. Тільки завдяки їм можна вибудувати істинно результативну архітектуру майбутнього ресурсу.

Поради щодо підвищення ефективності UX і UI

В першу чергу будьте не такими як всі, кидайтеся в очі серед величезного потоку пропозицій послуг і пропонуйте тільки результативний відгук для користувачів.

Майнд меп для UX / UI дизайнера:

Все що ви робите, ви робите для людини. У неї є потреби, мотиви і цілі. Ваша надсила – це реалізація всього перерахованого вище.

Ви зможете зробити привабливу обкладинку і мега оптимізовані функції для конкретної живої людини.

Зробіть його практику взаємодії з інтерфейсом в даний момент з даною компанією назавжди позитивною.

Виділення акцентів

Ключова інформація в оболонці повинна бути виділена (закріплені кнопки, виникаючі повідомлення, помітні кнопки привертають увагу)

Візуальні ефекти

Анімована графіка, що гідна використання. Використовуйте переходи і тіні.

Продуктивність

Скорочуйте ланцюг з кліків, цільова дія має бути доступною (покупка, завантаження, підписка, реєстрація)

Пріоритет інформації

Вигоди, переваги повинні бути підкреслені, а не втрачені у великому потоці опису продукту або послуги

Оптимізація

Архітектура має бути оптимізована. Саме запитувана інформація буде легко знаходитися і читатися завдяки простій навігації.

Mafia UX/UI Design

Website Design for an E-currency Exchange Service

Craftsmen on Call UX/UI Design

UI/UX Redesign Online Shoe Store

UI/UX For a Flower Shop

Payment System Interface Design

Tribomundo UI/UX

Litho Web App UI

SPA and Sauna’s Construction UX

Deuce

IntraService

Ipmaxi

GetXten

FES

Bitcoin Local

Bermuda

My new job

iRaise

Unio.Media