Тенденції дизайну 2021

Тенденції дизайну 2021

Після місяців карантину та ізоляції, викликаних глобальною пандемією, ми покладаємо на 2021 року великі надії.

У зв’язку з таким нетиповим роком, коли час, здається, зупинився, не відбулося серйозних змін в тенденціях 2020 року, які будуть продовжувати домінувати в 2021 році, фактично ми можемо сказати, що на деякі з тенденцій вплинула пандемія і потреби, які вона створила в всіх сферах.

У третьому кварталі року стали проявлятися дуже боязкі нові впливи, домінування яких буде поступово відчуватися в 2021 році.

Навіть якщо більшість тенденцій 2020 року продовжують впливати на дизайн-сцену в наступному році, ми будемо намагатися зберегти тільки ті, які будуть домінувати в 2021 році.
Отже, головним трендом 2021 року безперечно є 3D, тому що він присутній у всіх галузях дизайну, а новизна в тому, що його починають використовувати в інтерфейсі, в якому до цих пір домінував плоский дизайн.
Все частіше впровадження 3D також пов’язане з тим, що у нас під рукою є якесь нове програмне забезпечення, дуже просте у використанні, а деяке навіть безкоштовне. Але хто з нас не розчаровувався, коли відкривав складні програми, такі як C4D, 3D Studio Max або Maya? Тепер з такими програмами, як Figma або Dimensions CC, будь-який дизайнер може швидко навчитися створювати красиві 3D-сценарії. Ці програми ідеально підходять для новачка в 3D.
Ще одним фактором, який приведе до більш частого використання 3D, є швидкий випуск Apple Big Sur, нової операційної системи для Mac. На момент написання Apple Big Sur ще не випущений і навіть не має оголошеної дати випуску. Big Sur в даний час знаходиться в стадії бета-тестування. Публічна бета-версія (є і бета-версія для розробників) стала доступна в серпні 2020 року.

Ви, напевно, замислюєтесь, як цей випуск вплине на світ дизайну. Що ж, Apple показала нам попередній перегляд, щоб побачити, як буде виглядати новий інтерфейс Mac. Найбільш важливі зміни в дизайні – це введення 3д елементів (іконок), областей з прозорістю і відмова від сірих відтінків.