Facebook публікує гайд з ведення стрімів.

Facebook публікує гайд з ведення стрімів.

Зі словами:  

«Сьогодні все більше компаній використовують відео стріми, що дозволяє їм долати існуючі прогалини в безпосередньому спілкуванні між співробітниками … ” 

Facebook опублікував новий посібник зі створення відео в реальному часі для проведення більш ефективних корпоративних заходів. 

Особливу увагу в ньому було приділено функціональності стрімів в Facebook Workplace і тому, як професійні інструменти платформи можуть надати більше можливостей для поліпшення дистанційних робочих процесів.  

У гайді 6 основних елементів: 

 

Отже, очевидно, що основна увага посібнику приділяється 

Facebook Workplace і інструментарію, доступному в цьому додатку. Але, водночас, конкретні поради тут стосуються проведення стрімів в ширшому сенсі та можуть навіть допомогти, якщо ви не користуєтеся саме цією платформою. 

У посібнику Facebook докладно розглядає кожен елемент, включно з порадами та примітками про те, як максимізувати трансляції в реальному часі в процесі підключення. 

  

Основна суть порад універсальна і, може бути застосована до будь-якої події, що висвітлюється в прямому ефірі, і, хоча здебільшого підказки цілком відповідають вашим очікуванням, є кілька гідних нагадувань, які можуть допомогти вам переконатися, що всі пункти для початку трансляції відмічені. 

  

Якщо ви хочете запустити пряму трансляцію для розвитку бізнесу, варто переглянути гайд, щоб  переконатися, що вам знаєте основи стрімінга. 

Завантажити посібник Facebook 

«6 кроків з використання живого відео для ефективних корпоративних заходів» ви можете тут.