Плакати Олімпійських та Паралімпійських Ігор в Токіо 2020 в чудовому різномаїтті стилів.

Плакати Олімпійських та Паралімпійських Ігор в Токіо 2020 в чудовому різномаїтті стилів.

«Плакати можна вважати іконами свого часу» – заявили організатори Олімпійських та Паралімпійських ігор 2020 в Токіо та розширили межі нашого уявлення про те, яким повинен бути постер Олімпіади!
Постери попередніх років були досить класичні, зображували спорт і змагання, кільця, стадіони, не залишаючи особливого простору для фантазії.
Цього року організатори зібрали витвори мистецтва японських і зарубіжних художників в чудовому розмаїтті сучасних і традиційних стилів: каліграфія, фотографія, манга, кубізм, укійо-е, сюрреалізм…


Деякі роботи більш очевидно вказують на змагання – наприклад, в «Олімпійській Хмарі» дизайнера Таку Сато, ми бачимо кільця червоного, синього, жовтого, зеленого і чорного кольорів, що імітують кільця олімпійського логотипу, в той час як інші розкривають задану тему більш абстрактно, навіть метафізично.
Наприклад, в своєму «Wild Things Hachilympic» Томоко Коноіке представляє людську особистість в еволюціонуючому світі у вигляді різнобарвного портрету, що заповнює весь простір плаката.


#3DWorldCreativedigitalagency
via www.thisiscolossal