Бйорк та Microsoft створюють музику, що генерується ШІ (штучним інтелектом), та може змінюватися зі змінами в погоді.

Бйорк та Microsoft створюють музику, що генерується ШІ (штучним інтелектом), та може змінюватися зі змінами в погоді.

??Бйорк відома своїми неймовірними, авангардними музичними експериментами. І її останній проект, звичайно, не став винятком.
Для створення музики, що генерується ШІ, яка б змінювалась в залежності від погоди, ісландська співачка запросила до співпраці Microsoft і готель Sister City в Нью-Йорку. В композиції, яка отримала назву Kórsafn (хоровий архів, ісл.), були використані хорові аранжування, записані Бйорк протягом всієї її кар’єри.
Готель в центрі Манхеттена запропонував співачці дах своєї будівлі для здійснення проекту. Бйорк, у властивій їй екстравагантної манері, говорить про своє творіння: «Просто палаю з цікавості, очікуючи результатів! Мої архівні аранжування, які я записувала протягом 17 років будуть пропущені крізь ШІ, як через автомат для пінболу, змішаються з сітками міграцій птахів, хмар, літаків і будуть змінюватися в залежності від неймовірної штуки під назвою барометр! »

Використовуючи живі кадри з камери, встановленої на даху готелю Sister City, і штучний інтелект Microsoft, звукове середовище постійно змінюється, адаптуючись до сходів та заходів сонця, хмар, дощу і навіть міграцій птахів.
У міру того, як ШІ ідентифікує нові об’єкти і розпізнає зміни в погодних умовах, змінюються і аранжування хорів.
«Він не просто знаходить хмари, а й визначає їхню щільність і тип,» – говорить представник Microsoft. «І він не просто знайде птицю, але і виділить цілу зграю птахів».
Це означає можливість буквально «слухати і чути небо»!

Ви можете спостерігати горизонт Нью-Йорка і чути, як Бйорк і ШІ Microsoft наповнюють і доповнюють його звучанням в режимі реального часу на веб-сайті готелю Sister Sity. https://sistercitynyccom

image via https://www.instagram.com/bjork/