Мозаїка відтінків шкіри людей з усього світу, зібрана в стилі Pantone

Мозаїка відтінків шкіри людей з усього світу, зібрана в стилі Pantone

Сучасний світ все так само зациклений на кольорі шкіри, расових та етнічних відмінностях між людьми. Проект «Humanae» бразильського фотографа Анжеліки Дасс спрямований на руйнування стереотипних бар’єрів між людьми. В рамках свого проекту Анжеліка хоче відобразити кожен колір шкіри, який ми можемо побачити в світі, доводячи фотографіями, що відмінності кольорів шкіри прекрасні, і що вони безсумнівно виходять за межі стандартних понять білого, чорного, жовтого й червоного.

Проект налічує вже понад 200 портретів, знятих в багатьох великих містах світу. Анжеліка незмінно спочатку фотографує своїх моделей на білому тлі, потім на кожному фото вибирає фрагмент носа (квадрат, розміром в 11 пікселів) і підбирає відповідний відтінок в колірній палітрі Pantone. Цей відтінок і стає тлом портрета. Фотограф вважає за краще перетасовувати відтінки, складаючи з них свого роду мозаїку, а не виставляти один за іншим як в спектрі. Цим вона хоче підкреслити їх контрастність і рівнозначність одночасно.

Анжеліка народилася в змішаній родині та не з чуток знає, що таке расизм і нетерпимість. Кожен раз, дивлячись в очі своїх моделей, вона бачить такі знайомі їй емоції: розчарування, страх і самотність, які потім перетворюються в любов. Проект «Humanae», за словами Анжеліки Дасс, буде існувати до тих пір, поки не впадуть бар’єри расових відмінностей між людьми, поки люди не почнуть цінувати унікальність один одного.?

Більше інформації: www.angelicadass.com