Незвичайна трансформація звичайної іграшки.

Незвичайна трансформація звичайної іграшки.

? Томохіро Ясуї створює пластикові іграшки вже протягом 35 років. Він також відомий як творець паперових роботів Kami-robo. Однак, як неймовірно творча особистість, не втомлюється генерувати ідеї. Останнім захопленням Ясуї стала трансформація звичайних дешевих іграшок в персонажів, гідних окремої серії коміксів або аніме. Для здійснення перетворення, майстру потрібні, фактично, тільки ножиці, дріт і гумові качечки, жаби-пищалки, пластикові молоточки для малюків…

Маючи величезний досвід розробки персонажів, Ясуї є експертом в особливостях анатомічної будови гуманоїдів. Для створення одного ідеально складеного героя дизайнер використовує багато однакових простих іграшок, частини яких підбираються настільки точно, що абсолютно збігаються за текстурою і кольором і не вимагають додаткової підгонки і перефарбовування.

Якби ці фігурки були упаковані і виставлені на полиці магазину іграшок, ніхто б і не здогадався, що вони були до цього порізані, перекроєні і зібрані вручну.
У будь-якому випадку, завдяки фантазії автора, гумові іграшки отримують шанс на нове, геройське і, може навіть, більш захоплююче існування.?


#3DWorldCreativedigitalagency
via www.thisiscolossal
twitter: kami_robo_yasui