В цьому році Microsoft запропонує користувачам оновлений Yammer

В цьому році Microsoft запропонує користувачам оновлений Yammer

Нещодавно корпорація Microsoft провела попередній перегляд нової версії Yammer, приватної платформи для корпоративних соціальних мереж. Вона буде відрізнятися від попередньої версії багатьма особливостями. Найпершою особливістю є сучасний інтерфейс, який забезпечує легке і зручне користування на веб та мобільних пристроях.

Yammer позиціонується як додаток, який може дозволити лідерам бізнесу підтримувати зв’язок зі співробітниками. Корпорація Майкрософт обновила Yammer і додала нові можливості, які забезпечують взаємодію з лідерами, спілкування в масштабах всієї компанії, спільноти і обмін знаннями в Microsoft 365.

Новий Yammer є персоналізованою та заснованою на штучному інтелекті стрічкою подій, яка з’єднує вас з чатами з усієї організації і визначає пріоритети бесід за актуальністю. Крім того, корпорація Майкрософт змінила стиль чатів, додала кольорове обрамлення та іконографію.
Новий брендинг Yammer дає можливість використовувати стиль вашої спільноти. За допомогою цієї функції користувач може завантажити фото обкладинки, щоб показати особливість своєї спільноти, поділитися новою ідеєю або опублікувати подію спільноти.

Yammer розширює використання оголошень, щоб користувачі могли мати однакове охоплення з опитуваннями, питаннями або «похвалами». І це забезпечує додаткову видимість вашого повідомлення, задаючи їх як оголошення, які відправляють повідомлення всім учасникам спільноти. На мобільному пристрої є новий текстовий редактор, який спрощує перегляд відображення повідомлення після його публікаціі. Були також внесені поліпшення в зображення формату GIF, відео, попередній перегляд посилань і прикріплених файлів, щоб спростити обмін красивим контентом, включаючи безпроблемну завантаження для мобільних, які завантажують файли і відео у фоновому режимі.

Нова версія Yammer буде поширена серед всіх клієнтів в першій половині 2020 року.