Кращі шрифти на Геловін

Кращі шрифти на Геловін

Графічний дизайн відкриває безліч можливостей. Можна підібрати типографіку для оформлення веб-дизайну на будь-яку тему, наприклад, Геловін, який вже зовсім коло носа).

Це дозволить виділитись, збільшити лояльність і відгук користувачів.

Зараз свято Halloween набирає все більше популярності. Спочатку воно з’явилося в Сполучених Штатах Америки, але поступово поширюється і на інші країни світу. Причина цього проста – свято веселе, яке дозволяє не тільки добре провести час з друзями, але і організувати тематичні маркетингові акції, залучити до себе більше клієнтів.

Власники інтернет-магазинів таким чином намагаються виділитися або провести сезонні осінні розпродажі.

У блогах за допомогою спеціальних шрифтів для Хеллоуїна можна підняти настрій користувачам.

А компанії зможуть активізувати аудиторію їх веб-сайтів для участі в розіграшах або в придбанні товарів / послуг за акційними цінами.

Представляємо вашій увазі підбірку найбільш популярних шрифтів на Геловін.

Одним з основних шрифтів на тематику Геловіна є

Endless Sorrow

Його застосовують для банерів, рекламних розсилок, друкованої рекламної продукції тощо. Користувачі підтверджують, що цей шрифт дуже добре читається. А ще він одночасно моторошний і веселий.

Pumpkin’s Brush

це класичний шрифт на тематику американського свята жахів. Його часто використовують в тематиці гарбуза і застосовують до нього саме помаранчевий або червоний колір.

Чому? Просто він нагадує слід від гарбуза або навіть крові, немов їх розмазали пензликом. Цим шрифтом можна описувати заголовки, назви заходів і акцій, привертати увагу читачів і користувачів. Своєрідний ефект присутності, який підвищує лояльність аудиторії.

Для різноманітності можна використовувати подібний стиль тексту в похилому, прямому або жирному варіанті, в залежності від ситуації.

Fright Night

Назва цього шрифту дослівно перекладається як “ніч страху”. Це не просто так! Він стилізований в кращих традиціях фільмів жахів. В оригінальному виконанні цей шрифт має два кольори – основний і додатковий. Одним кольором можна зафарбувати вміст об’ємних літер, а іншим – окантовку. Найчастіше використовують червоний з бежевим, оранжевим або іншим подібним кольором. Червоний символізує кров, про що нескладно здогадатися. Найчастіше цей шрифт використовують саме для постерів і заставок. Раніше б такий стиль тексту відмінно підійшов для заставок різних фільмів жахів.

Оригінальний шрифт

Halloween night

не схожий на інші.

Він не імітує прописний текст. При цьому його часто можна побачити на заставках і постерах. Він більше стилізований під ретро і класику. Так як часто свято жахів зіставляється з минулим часом 60-х і 70-х років, коли Хеллоуїн тільки почав набирати популярність. Кожен веб-дизайнер може використовувати стиль цього шрифту, який йому подобається найбільше. Усього доступно 6 варіантів його оформлення, включаючи прописний стиль, жирний, рівний і похилий, гранж.

Gallow Tree

Цей шрифт теж може бути чудовим заголовком для тексту. Він стилізований під ручний малюнок пензлем. Найчастіше його роблять білим кольором на темному тлі. Але можна і “пограти” кольорами, зробивши колір тексту червоним.

Jack Reacher

Це порівняно новий шрифт, який ще не встиг “засвітитися” в класичних фільмах жахів або мультфільмах цієї тематики. Але він теж імітує ретро-класику, тому “свіжий” стиль тексту зараз найкраще використовувати для оформлення текстового і візуального контенту.

l Ще один оригінальний шрифт називається

Ghoul

Він має незвичайні закруглені форми. Він не імітує напис кров’ю або стилістику ретро, що робить його досить свіжим. Швидше, цей стиль тексту нагадує якогось привида. І було б дуже вдало використовувати для буклетів та іншої інформації, пов’язаної з привидами і загадками свята жахів.

The Crow

Цей шрифт можна назвати одним словом “загадковий”. Він виконаний в стилі, який чимось нагадує історії Шерлока Холмса або Сімейки Адамсів. Здається, оформлення цих фільмів виконувалося в схожому шрифті. Було б логічно на задній фон додати ворона або якогось іншого символу страху, жахів і загадок.

Насправді ідей з приводу різних оригінальних шрифтів на тему Геловіна дуже багато.

Найголовніше, що велика частина з них знаходиться у вільному доступі. Тому веб-дизайнери зможуть без проблем їх використовувати для сайтів.