…Я намалюю тобі любов!

…Я намалюю тобі любов!

Львівське Lady Di atelier працює лише один рік, а його уже знають в усьому світі. І справді, це ательє особливе, у ньому працюють люди з інвалідністю та «сонячні» діти. Спершу вони малюють картини, а потім їх переносять на хустини.

Мета організації, яку створили Ірина Ляховенко та Ярина Янчак – надавати роботу людям з інвалідністю та допомагати розвивати свої таланти. Завдяки цьому більше ніж 20 жінок та дітей мають постійну роботу, отримують зарплатню та, головне, – відчувають себе потрібними та знаходять сили рухатись далі.


Малювання стало справжньою арт-терапією для майстринь, вони відчувають себе потрібними та корисними. Крім того, можуть заробити на цьому кошти. Бо в країні така ситуація, що людей з інвалідністю не завжди чекають на робочих місцях інші підприємці.
Художниці малюють картини олійними фарбами. У кожного є свій стиль. Хтось малює абстракції, хтось – портрети, хтось – пейзажі. Вони самі створюють композиції, але у них є наставниці – професійні художниці. Потім ці картини фотографують та переносять на шовкові хустини.

…Я намалюю тобі любов!

Зараз у команді є 12 людей. Ще 10 працюють віддалено. Всі майстрині отримують зарплатню. Ті, хто на постійній основі – мають стабільну зарплату. А ті, хто частково – отримують винагороди за проведення майстер-класів чи інших заходів. У команді також є психологи, які працюють з дітками, а також з є монахиня з Львівського монастиря для духовного наставництва.
Хустинки Lady Di atelier поширились по всьому світу, навіть замовляли з Малайзії. Зазвичай, українці купують як подарунок для друзів чи родичів з-за кордону. В ательє всі – як одна родина. Працюють, спілкуються, розвиваються, радіють життю та допомагають іншим.

За матеріалами shotam.info