Хто ваш “внутрішній клоун”?

Хто ваш “внутрішній клоун”?

Генеральний директор і співзасновник TNW – Boris Veldhuijzen van Zanten – підприємець, який заснував не тільки TNW, але і послуги перенаправлення V3 і, постачальник бездротового Інтернету HubHop.
Нещодавно він поділився дуже цікавими думками, до яких варто прислухатися.
Коли Борису було 15 років, він кинув школу, записався в циркове училище і через три роки став професійним жонглером.
Циркова школа була дуже зосереджена на тому, щоб спеціалізуватися на одному навику, витрачати незліченну кількість годин на тренування і будувати навколо цього виступ. Однак, стаючи клоуном, Борис діяв по-іншому.
Клоуни (це не жарт) дуже серйозно ставляться до того, щоб бути клоуном. Справа в тому, що ви не можете просто тренуватися по вісім годин на день, а потім в кінцевому підсумку досягти успіху, як з жонглюванням. Справжній клоун – це клоун. Клоун вже там, захований всередині нас, і треба зосередитися на тому, щоб знайти свого внутрішнього клоуна, відкинути всі страхи і стати унікальним, стати кращим.

фото: Hans van Brakel

Борис розповів історію молодого підприємця, який завжди метушився. Коли він знайшов можливість заробити гроші, він відразу скористався цим шансом. У нього не було особливого інтересу або хобі, і він просто цікавився бізнесом. Він купував, продавав і цього йому було досить. Нещодавно Борис зіткнувся з ним, і тепер він багатий і успішний і все ще метушиться, купуючи і продаючи все більш дорогі речі. Хоча це, безумовно, успіх – він щасливий і багатий, і він досяг своїх цілей та мрій, але він постійно метушиться. Можливо турбота про багатство – це дуже специфічний вид бідності? Як ви вважаєте?
Насправді, не всі можуть знайти своє справжнє призначення і працювати собі на втіху. Дуже важливо з’ясувати, хто ви насправді. Ніщо не зможе перемогти вашу справжню сутність.

Один комік описав, як він розробив свій виступ. Спочатку він почав шукати жарти в навколишньому світі, але незабаром зрозумів, що кращі жарти можна знайти всередині себе.

Можливо у всіх нас є наш внутрішній клоун, його просто потрібно знайти. Дозвольте запитати вас, хто ваш внутрішній клоун?