Microsoft: як виглядають додатки на двоекранних пристроях

Microsoft: як виглядають додатки на двоекранних пристроях

Microsoft готує розробників до появи новинки – двоекранних пристроїв, які, за словами компанії, зможуть отримати лідерство в сфері комп’ютерних технологій.
Таким чином, Microsoft поділилася своїми уявленнями про додатки на пристроях з двома екранами, таких як Surface Duo і Surface Neo.
Компанія-лідер програмного забезпечення представила їх у жовтні: Surface Duo на базі Android і Surface Neo на базі Windows 10X. Користувачі Surface Duo або Surface Neo зможуть розподілити додаток відразу по двох дисплеях, коли вони знаходяться в двопортретному або двопейзажному макеті.
Що стосується Surface Duo, Microsoft вирішила використовувати Android, замість запуску нової платформи. Це було зроблено, щоб уникнути повтору невдачі з телефонами Windows, для яких не передбачили додатки, і тому користувачі відмовлялися їх купувати.
Слід зазначити, що в роботі з декількома дисплеями має місце очевидний шов в середині, і Microsoft пропонує деякі рекомендації, як згладити його помітність.
Перш за все, компанія рекомендує, щоб діалогові вікна, які запускаються додатками, переміщалися на один екран, а не намагалися осягнути одразу обидва екрани.
Розробникам також необхідно враховувати прив’язку до шва, щоб уникнути неправильного відображення вмісту в сітці або табличному макеті. Можна також обрати спосіб обробки зображень на двох дисплеях. Вони можуть або маскувати місце, де зображення відображається за швом, або розбивати його на частини.