5 кроків виведення бізнесу в онлайн.

5 кроків виведення бізнесу в онлайн.
У нових умовах змінилися практично всі звичні нам процеси. Окремі підприємства, на жаль, припинили або скоротили свою діяльність. Інші ж намагаються, по можливості, пристосуватися до віддаленої роботи. А саме-перейти в онлайн. Фразу «Йти в онлайн» багато хто сприймає, як зміну професії або створення курсів. ⠀
Насправді, щоб «піти в онлайн» – не обов’язково ставати поганим SMM-ком, робити ще один курс або повністю закрити оффлайн процеси.

Потрібно всього лише адаптувати свою роботу під онлайн-формат. Причому не обов’язково йти з оффлайна.

Однак, як йдуть справи у соціально значущих сфер, наприклад, освіти? ⠀
Багато репетиторів з англійської, але немає нормальних онлайн-репетиторів з історії або фізики. Здавалося б, що складного? Завести аккаунт в одній або декількох з соц мереж; навчитися користуватися Zoom, Skype, What’s App та власне, працювати хоча б по парі годин у день онлайн, без шкоди оффлайну.
Але тут виникають нові труднощі.
⠀Працюючи з аудиторією офлайн, ви бачите очі слухачів, можете оцінити, наскільки їм зрозумілий матеріал, наскільки цікавий, варто дати нову тему або розповісти смішну історію, щоб аудиторія перемкнула увагу і трохи передихнула. Тут вже вам допоможе фантазія, педагогічну майстерність і ваше бажання вчитися новим формам і методам.

Всі переживають за шкільних вчителів з фізики, історії, математики і т.д.

Хочете їм допомогти – розкажіть їм про те, що вони можуть знайти 5-6 учнів по 10 доларів на годину, 2 рази на тиждень. І заробити пристойну суму грошей без шкоди основній роботі.

Допоможіть їм освоїти Інстаграм і Zoom. І зробіть їх життя кращим)

Перехід всіх професій в онлайн (а не тільки маркетологів і копірайтерів) – це глобальний тренд наступного десятиліття. 2020 рік лише прискорив цей неминучий процес і дав стусана.
Звідси можна скласти план з простих кроків, вже згадуваних вище:
1. Зареєструватися в соцмережах і стати їх активним користувачем.
2. Навчитися користуватися Zoom. Viber, Google, Whats App та іншими сервісами.
3. Важливість технічної складової. Не варто економити на сервісах, якими ви користуєтеся або плануєте використовувати. Звичайно, можна безкоштовно користуватися умовним Zoom і кожні 45 хвилин створювати нові віртуальні кімнати для спілкування. Але це буде заважати як студентам, так і викладачам. Платні підписки коштують від 5 до 25 $ в місяць, при цьому, якість послуг і відсутність обмежень виведуть онлайн навчання на новий рівень.
4. Дізнайтеся більше про онлайн-навчанні, розвивайтеся.
5. Підтримуйте мотивацію слухачів на навчання.

Ці ідеї так само можуть бути корисними і для впровадження в бізнесі.
Безумовно, будь-яка трансформація, особливо вимушена, є стресом – для кого-то в більшій, для кого-то – в меншій мірі. Але все ж зупинятися не потрібно, варто продовжувати пошук нових можливостей і використовувати ситуацію для розробки нових проєктів та ідей.