Монетизація аудіосервіса Clubhouse!

Монетизація аудіосервіса Clubhouse!

Функція монетизації Clubhouse доступна, правда, поки тільки обмеженому числу користувачів.

Clubhouse створив можливість заохочення популярних авторів грошовими переказами. Clubhouse Payments – це перша з багатьох функцій, які дозволять авторам і модераторам отримувати гроші прямо через платформу.

Можливість відправки грошових коштів вже з’явилася у всіх користувачів сервісу, але отримувати їх може поки тільки невелика тестова група авторів. Розробники обіцяють доопрацювати функціонал і найближчим часом зробити отримання гонорарів доступним для всіх.

Щоб відправити платіж в Clubhouse, потрібно перейти в профіль користувача, у якого ця функція підключена, натиснути на кнопку «Відправити гроші» внизу екрану і внести необхідну суму. При первинній відправці платежу користувачеві буде запропоновано зареєструвати спосіб платежу.

Офіційний блог Clubhouse, повідомляє, що всі 100% оплати йдуть автору, з відправника стягується невелика комісію за обробку платежу, яку отримає партнер соцмережі сервіс Stripe.

Деякий час тому, в березні, Clubhouse оголосив про запуск своєї першої програми-акселератора для авторів – «Clubhouse Creator First», яка в ідеалі надає авторам інформацію і ресурси, необхідні для проведення якісних обговорень, розширення аудиторії та монетизації.