Вражаючі міні-скульптури від Фанні Сандор

Вражаючі міні-скульптури від Фанні Сандор

Фанні Сандор із дитинства захоплювалася мініатюрами, спорудивши свою першу скульптуру із зубочисток, свічкового воску, паперу та клею в шість років. В дванадцять  років вона познайомилася з першою роботою професійного мініатюриста через Інтернет і була вражена. З тих пір це стало її улюбленим заняттям.

Наразі біологиня та художниця мешкає в Угорщині та зачаровує своїми роботами оточуючих. Це і малесенька миша, яка визирає з крихти хліба, і яскраві колібрі і мікроскопічні ящірки. Маючи великий досвід в біології, в своїх мініатюрах Фанні  демонструє неймовірно точні деталі , хоч ці мініатюри  легко вміщуються на кінчику пальця.

Пані Шандор  робить частини своїх мініатюр від двох днів до двох тижнів. До прикладу, на гніздо вона витратила  три дні. Її процес є багатогранним і починається зі збору фотографій виду до накреслення прототипу. Виконуючи форми, художниця використовує рельєфні та шпилькові інструменти, щоб ліпити фігури тварин з полімерної глини та дроту. Після випічки вона розробляє ще кілька деталей, фарбує, а при необхідності прикріплює хутро і пір’я.

У 2016 році Сандор стала  співробітницею Міжнародної гільдії мініатюрних ремісників. Більше робіт талановитої художниці  ви можете побачити в її  Instagram.

Усі роботи  на instagram/fanniminiature/