5 корисних звичок літа.

5 корисних звичок літа.

Як наблизити себе до мети ? Ось 5 корисних звичок, які варто практикувати вже зараз, щоб залишок літа минув з користю.
Інтуїтивне харчування
Ви напевно уже знайомі з принципами інтуїтивного харчування: починати прийом їжі через почуття голоду і припиняти, коли прийде відчуття наповненості; вживати в їжу те, чого хочеться саме цієї миті; не обмежувати себе щодо розміру порції або часу доби; слухати і розуміти бажання свого тіла й давати йому це. Саме влітку більшість із нас змінює своє ставлення до їжі, адже організм може дивно реагувати на спеку і досить зрозуміло заявляти нам про своє бажання отримати ту чи іншу страву. Інтуїтивне харчування може стати чудовим тренуванням усвідомленості, а за умови регулярного практикування допоможе прейти на здорове харчування.
Планувати майбутнє
Життя стає цікавішим, якщо воно присвячене чомусь, що очікує нас у найближчому (або не дуже) майбутньому. Фахівці та численні дослідження підтверджують, що щастя і сенс життя особливо відчутні, якщо у нас є мета. Тому липневі дні, що залишилися, ми пропонуємо присвятити визначенню цілей і бажань, щоб з приходом серпня взяти за звичку робити щось, що в довгостроковій перспективі зробить мрію реальністю. Тоді осіння депресія не захопить вас зненацька.
Прогулянки
Порада перебувати на свіжому повітрі і за можливості поєднувати це з фізичною активністю є актуальною завжди. Нинішнє літо особливе тим, що на свіжому повітрі перебувати безпечніше, ніж у приміщенні з іншими людьми, тому- гуляйте, насолоджуйтеся літом!

Час для душі і тіла
Краса — це не лише походи до косметолога, улюблені засоби та процедури. Краса — це ще й здоровий сон, уміння швидко й ефективно впоратися зі стресом, здоровий раціон і відчуття наповненості енергією упродовж дня. Звичка розслаблятися і любити себе ніколи не вийде з моди.
Душевний спокій.
Не все, що ми запланували здійснюється, не завжди усе вдається. Проте літо можна вважати найстабільнішою порою року, що балує нас величезним вибором сезонних овочів і фруктів, гарною погодою і теплом. Так, у нас є можливість працювати над внутрішнім прийняттям того, що може розчарувати, засмутити і залишати без відповідей. Адже навіть маючи чітку мету і детальний план дій, важливо усвідомлювати, що є речі які ми не в змозі змінити. Це треба прийняти і прокласти шлях до мрії з іншого боку.

За матеріалами vogue.ua