Замовити дизайн сайту | Creative Digital Agency

Дизайн сайту

Сьогодні мільйони людей багато часу проводять у мережі Інтернет. Навіть переглядаючи телепередачі, вони шукають певну інформацію або товари для покупки. І тут для бізнесменів постає питання: яким повинен бути веб-дизайн сайту, щоб зацікавити якомога більше відвідувачів. Бізнесмени вже давно зрозуміли, що адаптивна або мобільна версія сайту – це must-have.

 

Але спершу потрібно розібратися, який web-дизайн краще. Зовсім нещодавно в користування увійшов адаптивний дизайн на зміну мобільному. На відміну від мобільної версії, адаптивний дизайн не вимагає особливих зусиль і окремої розробки.

Спочатку був створений Mobile First, який дозволяє розробляти веб-сайти для перегляду на гаджетах, телефонах та планшетах. Але дана версія вже втрачає свою популярність, оскільки для неї потрібно прописувати окремий код з власними функціями.

Мобільна версія повинна включати наступне:

  1. Важливу інформацію, яку потрібно розмістити на початку.
  2. Сайт повинен мало важити, щоб мобільний інтернет зміг швидко завантажити веб-ресурс.
  3. Зручний інтерфейс для мініатюрного екрану, про що часто забувають розробники.

Отже, у мобільній версії кожний елемент створюється окремо. Насамперед, це сайт, де можна вибрати меню та навігацію. На перші сторінки виводяться лише найнеобхідніші та найважливіші елементи основного ресурсу. При використанні мобільної версії, продукція дублюється і створюється новий домен. Але ніхто не хоче виконувати зайві дії, витрачаючи таким чином гроші та час. Саме тому мобільна версія  поступово відходить у минуле.На відміну від мобільної версії, адаптивний дизайн не створюється окремо. Всі елементи й продукти сайту підлаштовуються під розмір екрану на телефоні або планшеті. По суті, це той самий сайт на комп’ютері, але більш гнучкий та зручний для перегляду інформації на мініатюрному  екрані. Адаптивний web design не вимагає великих витрат, на відміну від мобільної версії. У такого дизайну немає окремого URL, оскільки створювати альтернативну версію не потрібно. Однозначно, адаптивний дизайн має більше переваг, ніж недоліків.  Для SEO-просування кращим вибором буде саме адаптивний дизайн. У той час як для мобільної версії необхідно створення нового сайту для просування ресурс, то в адаптивній верстці потрібно лише пристосувати дизайн до вже наявного веб-сайту.Підсумовуючи, важливо відзначити, що мобільна версія втрачає свою популярність, з огляду на її тривалу розробку. Управління сайтом з допомогою адаптивної верстки набагато швидше та простіше. Ось уже протягом 5 років веб-дизайнери рекомендують використовувати адаптивну верстку, яка значно полегшить роботу з веб-сайтами не лише дизайнерам та   замовникам, але й користувачам.

the cover to the educational platform webdesign mock up

Extraordinary Courses Вебсайт Дизайн

web_design_presentation_preview

Sims Solutions

tour operator website presentation cover

ViajesMaya Дизайн сайту

website redesign cover

AltaPay редизайн сайту

Construction Company Website Design

Time Management App

Stage Complex Website Design

Dashboard Design

Transagro Website Design

Construction Company Website

Docufilm Portal Website Design

Kitchen Manufacturer Website Redesign

Dating Service Website

Automax40

Falcon Website

Consulting Company Web

Stage Manufacturer Web

Transport Company Веб дизайн

Seven Mexicans

Seven Mexicans

Дизайн сайту для репетитора

Біржа криптовалюти веб дизайн

Alex web

FxGen web

Golden Chip

Pomogat Legko

Recordcucine Com

Wiki Tattoo

Empire of knowledge

Bestwaycoop

Agrotechfarm

GLSPO

Escrow

WedWed

RENTMASTER

Santehnik Home

Urology web