Мови програмування, які треба вивчити в 2020.

Мови програмування, які треба вивчити в 2020.

Високий рівень технологічності нашого життя спостерігається практично в усіх його сферах.
Оскільки все більше людей почали ефективно займатися програмуванням, на світ з’явилися комп’ютерні мови з потужним функціоналом і можливостями розвитку.
Іноді вибрати мову, ідеальну для роботи з багатьох доступних, досить складно. Ви повинні врахувати рівень простоти та вимоги кожної з них, крім інших факторів, що можуть заплутати початківців і дати зрозуміти, що не завжди обране співпадає з очікуваним.
Практичне знання декількох мов вже неодноразово допомагало досягти успіху вченим, розробникам та інженерам різних галузей.
Одна з найбільших онлайн спільнот веб-розробників
StackOverflow провела опитування щодо найпопулярніших мов програмування в майбутньому 2020 році.
Першу сходинку прогнозовано займає

 • Python, який, скоріше за все, лишиться там надовго, завдяки своїй універсальності, та спрямованості до використання програмного забезпечення з відкритими вихідними кодами.Більшість людей, які мають намір зосередитись на серверному програмуванні, часто обирають саме Python через наявність в ньому декількох бібліотек, що є дуже корисним в написанні сценаріїв та плагінів.
  Програмний код написаний цією мовою простий, легко читається, тому Python частіше рекомендують початківцям, які можуть не розуміти складний синтаксис інших мов.
  Вже після кількох занять ви починаєте писати прості коди, які працюють без помилок.
  Python відкритий для використання, незважаючи на те, що він є об’єктно-орієнтованою мовою.
  Асинхронна конструкція кодування – ще одна важлива перевага Python, що дозволяє запускати блок коду окремо від основного потоку. При цьому такий тип паралельного програмування жодним чином не впливає на продуктивність вашого коду.
  Великі технологічні компанії вибрали Python в якості своєї основної мови програмування,
  оскільки вони починають вивчати інші можливості в області аналізу даних, робототехніки та багато іншого. Хоча налагодження може бути навіть дуже непростим,є можливість розробити алгоритми для тестування кодів. Запуск тесту налагоджування разом з основним кодом заощадить ваш час під час розробки програм, які мають надати вам бажаний результат.Instagram, Google, Netflix та подібні їм використовують Python для розробки кросплатформенних рішень. В 2020 році ми зможемо побачити ще більше проектів розроблених за допомогою цієї мови, що напевно стане плюсом як для досвідчених знавців Python,так і для тих, хто хоче вивчити цю мову програмування.
 • JavaScript – безсумнівно теж популярна мова серед веб-розробників. Завдяки їй з’явилась можливість створювати кілька фреймворків, що спрощують ваш код. Це, в свою чергу, надає більшу можливість перевірки даних на стороні клієнта, та виявити всі недоліки вашого веб-додатку. JavaScript – це динамічна, вільно типізована мова програмування на основі прототипів, яка використовується в багатьох середовищах WEB-розробки. Крім того, що вона є дуже поширеною мовою веб-програмування на стороні клієнта, він також використовується для написання плагінів для IDE і є основою для інших платформ.
  Динамічні мови програмування виконуються під час виконання; вони не компілюються. Через це JavaScript іноді вважається мовою сценаріїв, а не справжньою мовою програмування. Коли у вас є JavaScript в HTML-документі, він буде аналізуватися при завантаженні сторінки в браузері, отже, під час виконання.
  Після випуску ECMAScript 6 та популярності таких рамок, як Angular, Node, Express та React, використання JavaScript стало звичним явищем як для серверного, так і для програмування на боці клієнта.
  Популярні сайти, такі як eBay, PayPal та Uber, розробляються за допомогою JavaScript.
  Веб-додатки, розроблені в JavaScript, можна адаптувати для різних мов та країн, використовуючи послуги он-лайн локалізації від The Word Point, або інших провайдерів.
 • TypeScript — за прогнозами на 3 місці у 2020 році, і являє собою мову програмування, що компілюється в JavaScript і розроблену спеціально для великих застосунків
  Необхідність постійного вдосконалення продуктивності та інших атрибутів комп’ютерних програм призвела до розробки цієї мови. З метою підвищення безпеки при створенні великих програм, Microsoft спеціально розробила добре структуровану мову програмування,
  із суворим синтаксисом. Вона розроблена таким чином, що компілюється майже без помилок, отже, налагодження не є необхідним.
  Також, за допомогою розширеного набору інструментів, ви можете створити кілька компонентів, щоб значно спростити розробку додатків.
  TypeScript – об’єктно-орієнтована мова програмування, яка постійно оновлюється новими особливостями та додатковими функціями, що полегшує роботу з нею. Її використання в розробці Microsoft Visual Studio є доказом нескінченних можливостей, що відкриваються за допомогою TypeScript.
  Статистики StackOverflow говорить що TypeScript також набирає популярність і може випереджати JavaScript у 2020 року.
 • Kotlin – ще одна чудова міжплатформна мова програмування, яку ви повинні врахувати у своєму арсеналі в 2020 році. Її схожість з Java дозволила розробникам Android безперешкодно перемикатися з однієї мови на іншу, отримуючи доступ до своїх створених раніше фреймворків.
  Завдяки тому, що Android поступово завойовує ринок смартфонів, можуть відкритися декілька можливостей для користувачів Kotlin, які віддають перевагу як фронтенд так і бекенд програмуванню.
  Той факт, що IDE, разом з Android Studio та IntelliJ, підтримують Kotlin – є великою перевагою, що дає користувачам силу та гнучкість та легкість в створенні ефективних кодів.
  Використання Kotlin в додатках Pinterest та Evernote показали всім нам, які дивовижні речі можна робити з невеличкою кількістю рядків коду.
  Існує кілька інших мов, які також можуть набути популярності у 2020 році. Як, наприклад, GoLang, який в основному використовується для створення фреймворків.Отже, практичні знання будь-якої зі згаданих вище мов обов’язково мають допомогти вам в розробці комп’ютерних проектів 2020.
  Або ж ви завжди можете звернутися за допомогою до професіоналів.
  3D World Creative Agency завжди до ваших послуг!)