ME Dubai в рамках Opus привітає перших гостей в лютому 2020 року

ME Dubai в рамках Opus привітає перших гостей в лютому 2020 року

? Знакова сучасна споруда в Дубаї, Opus, була спроектована майстрами Zaha Hadid Architects. Архітектурне диво приютить ME Dubai, відкриття якого планується в лютому 2020 року.

? Готелі “ME by Melia”,під управлінням Melia Hotels International, одного з провідних готельєрів світу, з більш ніж 350 готелями в 39 країнах, вирізняються своїм прогресивним і дизайнерським підходом в зовнішньому вигляді споруд.

? Розташований в районі Бурдж Халіфа в Дубаї, Opus спроектований у вигляді двох окремих веж, які зливаються в єдине ціле, приймаючи форму куба. Потім куб «вирізьблюється», створюючи центральну порожнечу, яка сама по собі є важливим обсягом всередині будівлі, забезпечуючи вид на зовнішню частину з центру будівлі.

? Ці дві вежі пов’язані чотирьохповерховим атріумом на рівні землі, а також асиметричним триповерховим мостом шириною в 38 метрів, який знаходиться на висоті 71 метра над землею. Вільно сформована плинність восьмиповерхового простору Opus контрастує з точною ортогональної геометрією куба.

? ME Dubai налічуватиме 93 номерів і люксів, ультрарозкішний номер “Suite ME”, а також 96 квартир, що будуть обслуговуватись. У вестибюлі готелюа також у салонах і приймальні, є унікальні, фірмові меблі, які були або спроектовані, або особисто підібрані покійною Захою Хадід.

? Махді Амджад (Mahdi Amjad), виконавчий голова і генеральний директор Emniyat прокоментував, що дизайн відображає навдивовижу винахідливу якість роботи Zaha Hadid Architects. Він відображає скульптурну чуттєвість, яка відтворює баланс між твердістю і порожнечею, непрозорістю і прозорістю, інтер’єром та екстер’єром.

?Готель пропонуватиме три власних F&B-магазини, в тому числі цілодобову концепцію харчування Central, Refuel & Relax бар біля басейну та Opus студію. У готелі також буде розташовано 15 ресторанів, сучасний японський ресторан robatayaki, а також Maine Oyster гриль-бар на даху і 56 000 кв. футів офісних приміщень.