KIBO ROBOT KIT – НОВИНКА, ЯКА МОЖЕ ДОПОМОГТИ НАВЧИТИ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ КОДУВАННЮ, БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ЕКРАНІВ

KIBO ROBOT KIT – НОВИНКА, ЯКА МОЖЕ ДОПОМОГТИ НАВЧИТИ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ КОДУВАННЮ, БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ЕКРАНІВ

? Kinderlab Robotics створює іграшки та навчальні інструменти, які дозволяють маленьким дітям в процесі гри освоювати критично-технічні, проблемно-орієнтовані та пізнавальні навички.
?Компанія розробила іграшку під назвою КIBO ROBOT KIT, яка може допомогти навчити маленьких дітей кодуванню без будь-яких екранів. Дитина може запрограмувати робота, за допомогою ряду дерев’яних блоків програмування, навіть не торкаючись iPad. Звичайно, існує й безліч інших додатків, призначених для навчання дітей програмуванню, але більшість з них призначені для iPad –але, як відомо всім турботливим батькам, які мають маленьких дітей, останнє, що їм потрібно, – це більше часу на iPad.

? KIBO – це роботизований набір без екранів, який дозволяє дітям віком від 4 до 7 років створювати, проектувати, прикрашати і втілювати в життя свого власного робота! KIBO – це простий і захоплюючий спосіб донести робототехніку та кодування до юних учнів і пробудити інтерес до STEAM (науки, технології і техніки, мистецтва і математики).

?Кодування з блоками програмування Kibo – простий процес, який дитина може забрати майже одразу. На перший погляд, блоки програмування виглядають так само як типові дерев ‘ яні будівельні блоки, крім них приходять з різнокольоровими мітками, такими як ” forward,” ” поверніть праворуч,” ” спін,” ” назад,” і ” shake.” Кожен дерев ‘ яний блок, який вони хочуть, їм потрібно буде дужки її ” програму ” з блоками ” Begin ” і ” енд потім взяти двоколісні, чотири АА батареї-має дірку в одну сторону і фішок на іншому, роблячи це легко (і очевидно) для дітей послідовувати блоки в будь-якому разі, як вони бачать за потрібне.
Як тільки ваша дитина запрограмує і поставить блоки точно так само, як і Kibo (в основному це головна частина робота), потрібно просканувати штрих-коди на блоках програмування, використовуючи вбудований сканер.

? Ваші діти можуть запрограмувати робота Kibo, упорядкувавши ряд програмованих блоків і скануючи їх штрих-коди за допомогою вбудованого сканера Kibo.
Сканер подає звуковий сигнал і індикатор блимає зеленим, якщо робот правильно сканує блок; якщо індикатор блимає червоним, щось пішло не так під час сканування (наприклад, зміщення скануючого променя або яскраве відображення на глянцевій наклейці зі штрих-кодом), і малюку доведеться повторити спробу.
Коли дитина закінчить сканування в своїй програмі, трикутна кнопка на основному пристрої Kibo буде блимати зеленим, вказуючи на те, що програма була успішно завантажена. Натисніть кнопку, і Kibo запустить програму, рухаючись вперед, назад, вліво, вправо або назад відповідно до послідовності блоків програмування.

? Звичайно, напрямки – не єдині дії, які можна запрограмувати для Кібо. Звуковий датчик, який вставляється в один з п’яти роз’ємів на верхній стороні блоку Kibo, дозволяє програмувати блок «очікування удару», в той час як блок «відтворення» запускає мікрофон/динамік для відтворення записів голосу.
Найкраще всього (і, безумовно, найпопулярніший варіант), функція руки «вільного кидка» (яка може кинути до двох м’ячів для одночасно) може бути активована за допомогою блоку програмування «кидка».