Криптовалюта та паспорт вакцинації в Google Pay.

Криптовалюта та паспорт вакцинації в Google Pay.

Google Pay розширює можливості і буде включати такі опції як інформація про вакцинацію та криптовалютний гаманець.

Google планує вихід на ринок криптовалют. Міжнародна технологічна компанія розробляє масштабну стратегію з метою надання ширшого спектру фінансових послуг, включаючи цифрові активи.

Google Pay – це система онлайн-платежей для здійснення купівель в застосунках, а також онлайн та безконтактних купівель за допомогою мобільних пристроїв, включаючи телефони Android, планшети та годинники.

В планах Google розширити функціонал сервісу, щоб зробити його “комплексним цифровим гаманцем”, в якому будуть найрізноманітніші цифрові опції, в тому числі купівля авіаквітків і паспорта вакцинації тощо.

Комерційний президент Google Білл Ріді відмітив, що компанія має наміри розвивати криптовалютні операції, тому що попит на них постійно росте.

«Із розвитком попиту користувачів і продавців, ми будемо розвиватися разом з ним».

За даними агенції Bloomberg, Google уклала партнерські угоди з криптовалютною біржею Coinbase та постачальником платіжних послуг BitPay, щоб додати до свого сервісу новий функціонал.

В компанії повідомляють, що шукають додаткові можливості для партнерства, хоча станом на сьогодні, біткоїни для транзакцій все ще не приймаются.

Інтеграция криптовалюти в сервіс Google дозволить клієнтам зберігати біткоїни на своїх цифрових картках, розраховуючись при цьому звичайною – фіатною – валютою.

Для розвитку нового напрямку в Google прийшов бувший виконавчий директор PayPal Арнольд Голдберг, який буде курувати платіжним подрозділом компанії.

За словами керівництва, компанія має на мети стати “сполучною тканиною” усієї фінансової сфери.