Інстаграм почав маркувати і ховати відфотошоплені зображення

Інстаграм почав маркувати і ховати відфотошоплені зображення

? Мережа Інстаграм оголосила війну фейковим новинам та дезінформації, запроваджуючи, з цією метою, нову функцію, що маркує недостовірні фото.

?Але деякі фотографи та художники вже зараз наголошують, що Інстаграм заходить аж надто далеко, впроваджуючи такі міри, та значно ускладнює, тим самим, поширення та перегляд певних фото.

? Так, Тобі Харріман, фотограф з Сан-Франціско, гортаючи власний Інстаграм, вперше побачив напис «Fake» на своєму знімку. На фото були зображені гори, розфарбовані в кольори веселки.
“Схоже Інстаграм та Фейсбук почінають маркувати неправдиві фото та цифрові зображення, зауважив митець.

?Інстаграм наголошує, що система використовує “поєднання фідбеку (зворотного зв’язку) від нашої спільноти та сучасних технологій”, щоб визначити, які фотографії передавати на перевірку третій стороні (незалежним перевіряючим).
Якщо перевіряючи виявляють, що фото є фейковим, то ховають його за відповідним написом.

? До того ж, “фейкові” зображення також вилучаються зі сторінок Explore та Hashtag та автоматично маркуються в майбутніх постах.

? Фотографи кажуть, що ця система має свої плюси, як от розпізнавання реальних знімків та відокремлення їх від оброблених фотошопом.

? Але є і вагомий мінус: як бути з витворами цифрового мистецтва, хто саме буде вирішувати, що є самовираженням художника, а що – фейковою, відфотошопленою реальністю?