Дивовижна анімація з використанням оптичних илюзій парейдолії від Vier Nev!

Приголомшлива анімація c оптичними ілюзіями парейдолії для двох історій про народження.
Створений лондонським аніматором і художником Vier Nev, проєкт A Mind Sang занурює в захоплюючу подорож по життєвим етапам. Короткометражний фільм присвячений темам трансформації, оскільки він змінює сцени за сценою. Спочатку автор намалював двадцять малюнків різних культурних уявлень про народження та ідентичність. Він звернув увагу на те, що в своїх малюнках часто повертається до одних і тих же персонажів : дивних пар, матерів та кішок.

Спираючись на пареідолію – тенденцію бачити об’єкти або шаблони там, де їх фізично не існує, – кожен кадр одночасно відображає дві різні історії. Нев створив фільм, який об’єднує історії цих персонажів в однакові форми і тіні, вони плавно перетворюються з повністю реалізованих фігур в аморфні фігури, тварин і окремі частини тіла протягом всього ілюзорного проєкту.

Хоча художник спочатку планував, що весь фільм буде чорно-білим, він додав шматочки малинового і фіолетового відтінків, так як два червоних моменти зображають смерть або народження.
«A Mind Sang» нещодавно отримав премію «Staff Pick Award» на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Ансі в 2020 році.
Усі роботи – http://viernev.com/