TRUTH Social – запуск в лютому!

TRUTH Social – запуск в лютому!

Офіційний запуск нової соціальної мережі без цензури, TRUTH Social, запланований на кінець лютого 2022 року.

На сторінці TRUTH Social можна зареєструватися в режимі очікування.

Як відомо, колишнього президента Дональда Трампа заблокували в основних соціальних мережах, таких як фейсбук, твіттер та інстаграм, після заворушень 8 січня 2021 року.

На той момент у нього було 89 млн передплатників у твіттері, 33 млн у фейсбуці та 24 млн в інстаграмі.

Після цього Трамп заявив про створення нової соціальної мережі Truth Social, в якій можна буде спілкуватися «вільно, без дискримінації на основі політичної ідеології».

Нещодавно компанія Trump Media & Technology Group разом із партнерами оголосила, що отримала мільярд доларів інвестицій. Основних інвесторів, звичайно, не розкривають, але весь проект тепер оцінюється у 4 мільярди доларів.

За даними Рейтер, багато компаній з Уолл-стріт не розглядають ймовірність серйозних вкладень у новий проект, але його підтримують деякі хедж-фонди та заможні приватні інвестори. Трамп вкотре підтвердив свою здатність залучати до проектів солідних інвесторів.

Зараз у процесі перший етап компанії Трампа із завоювання цифрового простору. Далі заплановано стрімінговий сервіс TMTG+, на якому транслюватимуть розважальні шоу та новини.

Планується, що проект конкуруватиме з такими техногігантами, як хмарний сервіс Amazon та Google Cloud.

Акції соцмережі Трампа будуть доступні на торгах Уолл-стріт після злиття двох великих інвесторів Trump Media & Technology Group та Digital World Acquisition.

Однак, зрозуміло, у цього проекту відразу ж з’явилося багато критиків, які впевнені, що Трампу не вдасться створити другий Фейсбук або Твіттер.

«Якщо екс-президент США хоче створити соцмережу, яка суперничає з “Твіттером” або “Фейсбуком”, це йому не вдасться.

Очевидно, що його TRUTH Social надто політизована, вона навряд чи стане платформою, де можна вільно обмінюватися різними ідеями, як у “Твіттері”, або місцем для акаунтів усієї родини, як “Фейсбук”» – Вважають деякі американські аналітики.

Нам же залишається лише сказати, поживемо – побачимо!

І, так, вже реєструвалися, перевіримо на собі!)

https://truthsocial.com/