Специфікація Docker’s Compose тепер є відкритим стандартом.

Специфікація Docker’s Compose тепер є відкритим стандартом.

Docker Compose, система, створена Docker для визначення мультіконтейнерних додатків, тепер буде розроблятися в якості відкритого стандарту.
Новий стандарт під назвою The Compose Specification, призначений для того, щоб програми, створені Compose, могли працювати в інших мультіконтейнерних системах, на таких платформах, як Kubernetes і Amazon Elastic Container Service.
До сих пір Compose існував тільки у вигляді інструменту Docker і посилання на формат файлу. Хоча це була система з відкритим кодом, він як і раніше контролювався в основному Docker (компанією) і використовувався тільки в Docker (продуктах).
Ідея Docker полягає в тому, щоб зробити специфікацію доступною в якості відкритого стандарту і звернутися до розробників, які хотіли б допомогти в створенні інструментарію та розширенні підтримки стандарту. Compose менш складний, ніж інші мультіконтейнерние додатки, наприклад Kubernetes Helm, і залишається популярним серед розробників, яким потрібно тільки досить функціональності для координації контейнерів в додатку. (Режим Docker Swarm також привабливий, як і легка його альтернатива Kubernetes.) Приклади загальних складових додатків, створених за допомогою Docker Compose, доступні на GitHub.

У блозі Docker з’явилося повідомлення, що партнерами по The Compose Specification є Amazon Web Services і Microsoft, інші організації не були названі явно. Обидві ці компанії пропонують контейнерні сервіси на своїх хмарних платформах, які спочатку використовують файли Docker Compose – Amazon за допомогою Amazon Elastic Container Service і Microsoft через реєстр Azure Container (який також підтримує файли Kubernetes Config). Проект The Compose Specification вже доступний в базовій версії на GitHub.

Взнати більше про Docker можна за посиланням нижче: