Персонажі Марії Примаченко на дизайнерських значках.

Персонажі Марії Примаченко на дизайнерських значках.

Український бренд Pinat Pins випустив колекцію значків з персонажами відомої художниці Марії Примаченко.

Марія Примаченко – яскрава представниця “наївного мистецтва”, одна з найвідоміших українських художниць, лауреатка  Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка.

Створюючи значки з персонажами художниці, розробники хотіли надати нову фізичну форму окремим елементам картин , зберегти та показати її талант сучасному поколінню.

Як виглядають значки?

До колекції увійшли шість значків: три у вигляді голів фантастичних звірів та три – метелик, змія та лисиця – як окремі мікро-деталі.

Pinat Pins існує з 2016 року та позиціонує себе як бренд значків-культурних символів і кодів Києва та України.Серед їхніх попередніх колекцій – значки з зображенням жетона київського метро та цукерок «Ромашка».

У Pinat Pins наголошують, що для створення пінів з персонажами художниці отримали ліцензію від арт-бренду Prima Maria та компанії Art Nation. Адже права на використання елементів картин Марії Примаченко та сплата роялті були принциповими для роботи команди бренду над цим проєктом.

Придбати значки з колекції за мотивами творчості Марії Примаченко можна придбати в магазині Всі.Свої або на сторінках Pinat Pins в соціальних мережах https://www.instagram.com/pinatpins/

За матеріалами https://shotam.info/