Новий додаток для підвищення вашої продуктивності.

Новий додаток для підвищення вашої продуктивності.

Speechify може перетворити будь-який написаний текст в аудіо, щоб підвищити вашу продуктивність.
Speechify Audio Reader може допомогти вам прочитати більше, перетворивши будь-який текст в аудіо, який ви можете слухати у будь-якому місці. Аудіокниги – це знахідка для людей, які люблять читати, але рідко можуть знайти час на читання. Як же перетворити все, що ви хочете прочитати в аудіокнигу чи подкаст? Замість збереження документів, газетних статей чи есе для подальшого читання тепер є Speechify Audio Reader. Speechify може перевести всі ці написані слова у зручні, дружні аудіофайли, які ви можете використовувати у будь-який час.

Для професіоналів, яким потрібно швидко опрацьовувати багато інформації, Speechify – це простий спосіб полегшити своє життя. Користувачі можуть створити PDF або інший документ у Speechify або навіть імпортувати файл з улюбленого хмарного диска, а весь текст перекласти в аудіо. І на відміну від додатків, які можуть виглядати як R2-D2, читаючи вам історію перед сном, Speechify використовує передові технології штучного інтелекту для створення аудіо з природними людськими голосами. Ви можете змінити голос, який читає, ґендер або акцент на ваш вибір, а також відрегулювати швидкість файлу від 100 слів до 780 слів в хвилину. Speechify може навіть перекладати текст 14 різними мовами. За допомогою Speechify ви можете перетворити книгу, електронні листи або практично будь-який документ у аудіо, а потім відтворити їх у вашому автомобілі, коли ви їдете і продовжити працювати. Для бізнесу чи власних потреб – це неймовірний спосіб максимально ефективно використовувати свій час, незалежно від того, де ви знаходитесь. Speechify також особливо корисний для тих, хто страждає на дислексію. Можна сидіти, слухати та вчитися зі звуку, коли важко прочитати чи зосередитись на читанні з книги. Speechify синхронізується на всіх платформах і пристроях,  користувачі  оцінили додаток на 4,6 з 5 зірок та  понад 21 000 відгуків у Apple App Store.

За матеріалами https://thenextweb.com/offers/2020/08/03/speechify-can-turn-any-written-text-into-spoken-word-to-boost-your-productivity/