Неймовірні афрофутурістичні колажі Kaylan Michel

Неймовірні афрофутурістичні колажі Kaylan Michel

Мистецтво створення колажів живе і квітне, завдяки різноманітному цифровому інструментарію, доступному зараз художникам і дизайнерам, які створюють все нові і нові інтригуючі і чаруючі мешапи.

Kaylan Michel – художник-самоучка, яка живе в Монреалі. Популярність їй принесли портретні колажі у стилі афрофутурізма. В своїй унікальній змішаній техниці вона використовує безліч всіляких об’єктів і візуальних метафор, об’єднуючи їх в особливий, гіпервібруючий стиль, де колір, форма і ідея переплетені настільки жваво, що хочеться їх доторкнутись.

Мисткиня працює під ніком «Загублені на острові», а натхнення знаходить в роботах художників постмодернізму, поп-арті і власному африканському корінні.

«Мені подобається те, що кожна людина може побачити зовсім різні речі в одному і тому ж витворі мистецтва і по-різному до нього ставитися. Художники, на яких я рівняюсь, – це Жан-Мішель Баскія, Фріда Кало, Густав Клімт і нью-йоркський художник Кехінде Уайлі. Я обожнюю енергетику їх робіт, вона дійсно надихає мене».


via mossandfog