Наскільки химерний вигляд має ковдра для соціального дистанціювання?

Наскільки химерний вигляд має ковдра для соціального дистанціювання?

Оскільки в деяких країнах починають зменшуватися певні обмеження щодо карантину, давайте подумаємо, яким може бути наступний етап “нового нормального”життя, особливо якщо мова йде про публічні місця. Соціальна дистанція, захисні маски, дещо , без сумніву, залишиться частиною нашого життя на деякий час. Але завдяки роботі однєї лондонської архітектурної студії, незабаром ви зможете насолодитися пікніком із друзямм.
Paul Cocksedge Studio поділилися дизайном ковдри з відкритим центром, оптимістично названою Here Comes the Sun. Вона складається з чотирьох маленьких рівновіддалених кіл, з’єднаних між собою великим кільцем – залишаючи масивний отвір посередині. Кожен кут ковдри призначений для розміщення однієї людини, тоді як велике кільце тримає всіх на необхідній відстані 2 м один від одного. Можливо, вам доведеться кричати при розмові, але – це краще, ніж нічого.
Мабуть, найкраще в дизайні це те, що ви можете зробити його самостійно, використовуючи кілька предметів – ножиці, швейну машинку та 9 кв.м тканини.
Ще кілька місяців тому, ми б сміялись над дизайном цієї ковдри, вважали її химерною. Так, можливо ковдра виглядати химерно, але тоді ми повинні пам’ятати – це химерні часи. Ця ковдра стане у нагоді, коли дозволять влаштовувати пікніки в парках.
paulcocksedgestudio