Малювання за допомогою кодів!

Малювання за допомогою кодів!

Малювання за допомогою кодів: інженер з інтерфейсу Діана Сміт створює портрети в стилі бароко за допомогою СSS.

Маючи за плечима багаторічний досвід роботи веб-розробником, і трохи менший, редактором текстів, Діана А. Сміт створює портрети у стилі бароко та фламандського живопису за допомогою CSS та HTML, двох базових мов розмітки та стилів, які кажуть вашому браузеру, як відображати вміст веб сторінки.

Портрети заповнюють тисячі рядків коду, і Сміт має суворе правило, яке її саму просто ошелешує: всі елементи картини вона завжди вводить вручну.

Це означає, що вона не покладається на бібліотеки, ярлики чи якийсь візуальний редактор. Кожне зображення пишеться як твір, або есе, і можемо тільки собі уявити, яким тернистим шляхом спроб та помилок досягається кінцевий результат!

Вирішення складнощів у CSS або HTML може заважати навіть гарному розробнику годинами, не кажучи вже про створення  форми перлів, зачіски, виразу обличчя та мереживних комірів.
В своєму Твітері Сміт каже, що закінчила свій останній витвір за два вікенди. Вона створює їх для перегляду в браузері Chrome від Google, але, здається, Firefox теж чудово справляється. Час завантаження може змінюватися, якщо ви користуєтесь іншими браузерами.

Цю минулорічну роботу Сміт назвала Чиста CSS Francine.

А в чому ви знаходите натхнення, можливо, це перегляд старовинного живопису, чи сучасного мистецтва, а може дещо зовсім інше?)