Cisco та IBM запропонували керований приватний хмарний сервіс

Cisco та IBM запропонували керований приватний хмарний сервіс

☁️Cisco – американський багатонаціональний технологічний конгломерат, який розробляє, виготовляє та продає мережеве обладнання, програмне забезпечення, телекомунікаційне обладнання та інші високотехнологічні послуги та продукти. Cisco Systems та IBM співпрацюють, пропонуючи керовану приватну “хмарну” послугу для VMware та IBM / RedHat OpenShift.

Cisco та IBM запровадили декілька керованих приватних хмарних сервісів. Вони спрямовані на клієнтів, які шукають корисність публічної хмари, що постачається в приміщеннях.

Корпорація IBM встановлює та контролює обчислювальне середовище, а також надає інструменти підтримки та запити на вдосконалення, розширення. Крім того, вони звертають особливу увагу питанню безпеки, активного моніторингу та звітності.

У своєму блозі Кіт Дайер, віце-президент по глобальної організації партнерів компанії Cisco, відмітив, що хмарна система Cisco Intersight “допомагає керувати тим, що вас оточує.”

Обидві компанії, Cisco та IBM, постачають приватну хмару за межами приміщення та таким чином, щоб зменшити ризик та складність, і вони можуть масштабуватись у разі потреби. Дайер також заявив, що це передбачає мінімальний капітальні витрати, передбачувані рахунки та відсутність довгострокових зобов’язань.

Минулого року компанії об’єднали свої центри обробки даних та хмарні технології, щоб допомогти клієнтам легше й надійніше будувати та підтримувати локальні, а також гібридні хмарні програми.
Вони працюватимуть над розробкою гібридної хмарної архітектури, яка поєднує центр обробки даних Cisco, мережеві та аналітичні платформи з хмарними пропозиціями IBM.☁️
image credit: 3DWorld