Замовити хостинг і адміністрування домену | Creative Digital Agency

Хостинг / адміністрування домену

Хостинг – це оренда місця на сервері для сайту, а також оренда потужностей сервера.
Хостинг надається для того, щоб зберігати файли з сайтом у цілодобовому доступі, керувати цими файлами та змінювати іх властивості.

Для цього встановлюється спеціальне обладнання, панелі керування, де адміністратор завантажує та видаляє файли, змінює зовнішній вигляд сайта, слідкує за його працездатністю.

Кожен сайт потребує різноі кількості ресурсів, тому існують і різні варіанти хостингу. Вони вирізняються об’ємом пам’яті, що виділяється, функціоналом, та потрібним програмним забезпеченням.

Віртуальний хостинг (Shared hosting)

Це тип хостингу, коли потужності одного сервера розподіляють на багато частин та здають в оренду великій кількості користувачів. На одному сервері можуть одночасно розташовуватись декілька сотень сайтів.

Віртуальний хостинг використовується для невеликих проектів. Такий тип хостингу підійде сайту- візитівці, промосторінці, портфоліо, блогу, або невеликій інтернет- крамниці.
Віртуальний виділений сервер (Virtual Dedicated Server).

Це хостинг, за якого фізичний віддалений сервер розподіляється на незалежні частини, кожна з яких здається в оренду окремо. На одному фізичному сервері може бути декілька десятків окремих віртуальних серверів для кожного клієнта.
Такий хостинг підходить Інтернет- крамниці, форуму з великою кількістю відвідувачів, застосунку або корпоративному сайту, на якому у клієнтів і працівників є акаунти або особиста пошта.

Виділений сервер (Dedicated Server)

Це тип хостингу, за якого клієнту виділяється цілий віддалений сервер. В цьому випадку Ви не залежите від інших клієнтів хостинг провайдера. Ваші можливості обмежуються тільки можливостями самого сервера.

Такий тип хостингу підійде ігровому серверу, соціальній мережі, банковскому сайту, великій Інтернет крамниці або застосунку, який потребує багато ресурсів.
Хмарний хостинг (Cloud Hosting)

Це хостинг, при якому Ви оплачуєте тільки потрібний обсяг ресурсів, а хостинг провайдер розподіляє їх між випадковими серверами.

Хмарний хостинг відрізняється від віртуального виділеного сервера відсутністю конкретних тарифів з обмеженнями у використанні ресурсів. В будь-який момент, залежно від потреб сайту, можливо збільшувати всі необхідні параметри, шляхом задіяння додаткових потужностей хмари.

Такий тип хостинга підійде сайтам медіавидань, Інтернет-крамниці, застосункам або сайтам, яким не вистачає ресурсів віртуального сервера.
Колокейшн (Colocation)

Це послуга хостингу, яка передбачає, що Ви можете розмістити свої сервери у хостинг-провайдера. При цьому, провайдер повинен надати приміщення для Вашого обладнання та виділений канал для доступу в Інтернет.

Ми допоможемо Вам визначитися з оптимальним саме для Вашого проекту варіантом хостингу, домопожемо в реєстрації, налагодженні та керуванні офисної пошти, своєчасному подовженні хостингу.

Домен (доменне ім’я) — це адреса (ім’я) сайту в мережі, яке складається з набору символів та цифр. Кожне доменне ім’я в Інтернеті є унікальним.
Під час підбору відповідного імені для вашого сайту варто звернути увагу на такі моменти:

  • Ім’я домену є коротким і тим, що запам’ятовується;
  • Ім’я домену асоціюється з Вашою діяльністю;
  • Ім’я домену включає назву Вашого бренду або компанії;

Доменна зона відноситься до території проживання аудиторії сайту.

Наше агентство надає послуги по правильному підбору доменного імені для того, щоб Ваш сайт змогли знайти якомога більше потенційних клієнтів.
Ми також допоможемо купити і зареєструвати домен та своєчасно подовжити строк його використання.

    або зв’яжіться з нами