Професія – графічний дизайнер.

Професія – графічний дизайнер.

Графічний дизайнер може займати посаду веб-дизайнера, дизайнера інтерфейсів, тобто спеціалізуватися на чомусь конкретному, а може бути універсальним фахівцем, який вміє робити і айдентику, і упаковки, і сайти. Кар’єра графічного дизайнера залежить від різних чинників, ось кілька з них: спеціалізація, бажання самостійно шукати клієнтів і спілкуватися з ними (не підійде для інтровертів), готовності вести кілька різноспрямованих проєктів.

Так як же стати графічним дизайнером? Коротка інструкція.
Професія графічного дізайнера- це безперервний процес навчання-практика-навчання … Отже, що робити, щоб досягти своєї мети:
1. Пройти платне навчання на курсах.
2. Зареєструватися на фріланс-сайті.
3. Збирати портфоліо.
4. Подати резюме в студію дизайну.
5. Постійно розвиватися.
Звичайно, план виглядає дуже простим, а в житті все складніше і серйозніше.

Отже, де ж вчитися на графічного дизайнера? Освоїти графічний дизайн можна самостійно, на спеціалізованих курсах, в середньому або вищому навчальному закладі. У цій сфері прийнято lifetime learning, тобто процес нескінченної освіти. Оскільки постійно з’являються нові програми, техніки, змінюються тенденції. Тому щоб рости в цій галузі варто відвідувати майстер-класи, практикуватися, незалежно від того, як ви навчилися графічного дизайну.