Найкращі книжкові новинки з веб-дизайну 2020 року.
У світі дизайну все взаємопов’язано, саме тому важко сказати, які поради стануть у нагоді дизайнерам, а які- розробникам сайтів. Проте, основи типографіки та верстки, вибір кольорових рішень, створення візуального стилю та дружніх інтерфейсів – це важливі теми для людини, яка прагне стати професійним дизайнером.
Джон Даккетт. «HTML и CSS. Розробка та дизайн веб-сайтів»
Якщо вам потрібно вивчити мови HTML і CSS у найкоротші терміни, то ця книга – для вас. Модернізація старого сайту, розробка нового сайту, створення оригінального веб-контенту після опрацювання цієї книги стане для вас простим завданням.
Завдяки сучасному методу подачі інформації з практичними прикладами та демонстрацією фрагментів коду ви зможете розробляти професійні сайти зі зручним та зрозумілим інтерфейсом.
Джон Даккетт. «Javascript та jQuery. Інтерактивна веб-разробка »
Підручник для початку в професійній діяльності програміста на Javascript. Якщо ви маєте базові знання з HTML та CSS, то робота з книгою буде комфортною та корисною
Завдяки отриманим знанням ви зможете вивчити Javascript та jQuery і навчитеся створювати сучасний та привабливий веб-контент.
Ілля Сидоренко. «Дизайнер інтерфейсів. Принципи роботи і побудова кар’єри»
Автор з гумором та цікавими прикладами з власного життя розповідає як пройти шлях від новачка до професійного програміста. Ілля Сидоренко проєктував та запускав інтернет-ресурси для відомих банків, брав участь в створенні кількох успішних стартапів. В своїй книзі він докладно описує суть роботи веб-дизайнера та пояснює, які знання та принципи необхідні на початку кар’єри.
Купер, Рейман, Кронін. «Інтерфейс. Основи проектування взаємодії»
У четвертому виданні автори розповідають про проєктування взаємодії. Це орієнтований на кінцевого споживача процес створення інтерактивних цифрових продуктів, сервісів та систем. Також автори описують проєктування поведінки користувачів. Так як при розробці сайтів необхідно орієнтуватися саме на них, на іх цілі, очікування та звички.
Лідвелл, Батлер, Холден. «Універсальні принципи дизайну»
Звичайно, не можна бути професіоналом в кожній області дизайну, але класний дизайн неможливий без певного набору теоретичних і практичних знань і умінь. У цій книзі автори систематизували величезний обсяг інформації, необхідної для будь-якого графічного або веб-дизайнера, архітектора і проектувальника. Ця книга стала бестселером на західному ринку, тепер є нагода оцінити її читачам нашої країни. До речі, стиль викладу дуже простий, багато конкретних прикладів і ілюстрацій.
Джеймі Леві. UX-стратегія. «Чого хочуть користувачі і як їм це дати»
Кожного дня перед користувачем Інтернету постає вибір – купити чи не купити, обмежитися головною сторінкою чи читати далі, розповісти про вашу пропозицію у соцмережах чи забути про неї.
UX-стратегія, або стратегія досвіду взаємодії (UX, User Experience) з’єднує UX-дизайн і бізнес-стратегію. Тому надзвичайно важливо знати, що саме слід пропонувати людям і як ваші пропозиції сприймаються користувачами. Книга містить вичерпну та докладну інформацію про всі існуючі та очікувані пристрої, платформи і програми, які дозволять вам створити ресурс, який відповідатиме всім свідомим і несвідомим очікуванням користувачів.
Расс Унгер, Керолайн Чендлер. «UX-дизайн. Практичний посібник з проєктування досвіду взаємодії »
У книзі запропоновано стратегічний і тактичний підходи, докладні описи основних методик і процедур, пов’язаних з проєктуванням досвіду взаємодії та наочно показано, як UX-проєктування вбудовується в загальний контекст проєкту по розробці веб-сайту або програми. Ця книга стане незамінною як для тих, хто тільки знайомиться з проєктуванням досвіду взаємодії, так і для досвідчених UX-проєктувальників. З суттю і основами UX-проєктування зможуть ознайомитися і ті, хто будь-яким чином залучений у створення веб-сайтів або програмних додатків або просто зацікавився цією новою дисципліною, яка наразі стрімко розвивається.
Сьюзан Уейншенк. «100 нових головних принципів дизайну»
У цьому виданні ви зможете отримати відповіді на такі питання:
Як багато підвищити ефективність сайтів, мобільних додатків, нових продуктів?
Як привернути увагу рекламним роликом?
Який максимальний обсяг тексту на екрані люди готові прочитати?
Якими простими засобами можна збільшити привабливість вашого контенту?
Як за допомогою шрифтів полегшити сприйняття інформації?
В якому місці екрану смартфона найкраще розташувати меню?
Незважаючи на ваш попередній досвід, після прочитання цієї книги ви зможете легко створювати красивий та корисний дизайн.
Стів Круг. «Не змушуйте мене думати»
Стів Круг – засновник і власник консультаційної фірми Advanced Common Sense. Він знає все про користувальницькі інтерфейси, про те, як створювати ресурси з найкращим юзабіліті. Адже він має великий досвід роботи юзабіліті-консультантом для таких компаній і організацій, як Apple, Bloomberg.com, Lexus.com, NPR, Міжнародний валютний фонд.
Третє видання присвячене поліпшенню юзабіліті сайтів і мобільних додатків.
У новій книзі автор додав безліч свіжих прикладів і опису юзабіліті для мобільних пристроїв. Книга відмінно проілюстрована та читається з інтересом від першої до останньої сторінки.
Курт Клонінгер. «Свіжі стилі Web-дизайну: як зробити з вашого сайту« цукерку »
Наразі існуюча література з Web-дизайну є скоріше літературою з Web-програмування та проблемам, пов’язаним з розробкою зручного для користувача інтерфейсу.Проте ця книга цілком і повністю присвячена естетичній стороні дизайну. Автор на прикладах розгядає питання, як об’єднання вербальних, зорових і акустичних засобів дозволяє досягти максимального впливу на відвідувача Мережі. Кожен розділ містить опис одного з нетрадиційних стилів, приводиться безліч прикладів і посилання на відомі комерційні сайти, створені в цьому стилі, дається докладний аналіз застосовуваних технічних прийомів.
Книга буде корисна всім, хто цікавиться питаннями створення сучасних, комерційно успішних Web-сторінок.
За матеріалами https://zavistnik.com/