Написання та переклад текстів для сайту | Creative Digital Agency

Написання текстів, переклад

Успіх веб-сайту визначається не лише його зовнішнім виглядом, а й змістом. Якісне текстове наповнення дозволить залучити нових клієнтів та підвищити рейтинги сайту в пошукових системах. Наша команда спеціалістів готова створити унікальні тексти для вашого сайту або блогу та виконати якісний переклад контенту такими мовами як:

  • Англійська.
  • Італійська.
  • Українська.
  • Російська.
Copyright

Критерії якісного тексту, які важливо враховувати

Унікальність – це відсоткове співвідношення оригінального тексту та матеріалу, запозиченого з мережі Інтернет. Вона є одним із основних критеріїв, за яким пошукові системи оцінюють якість текстового наповнення. Унікальність 95-100% сприяє підвищенню рейтингу сайту чи блогу в пошукових системах.

Ключові слова – це слова або фрази, які вводяться при пошуку необхідної інформації користувачем. Варто обирати релевантні ключові слова, використовуючи різні види їх входження у текст.   

Заспамленість  – це показник, який визначає як часто слово або фраза були вжиті у тексті. Щоб пошукові системи могли швидше знайти ваш сайт, слід орієнтуватись на заспамленість по ключовому слову чи фразі. Заспамленість не повинна перевищувати 3–5 %.

Водність – це співвідношення стоп-слів та зворотів, які не мають смислового навантаження у тексті. До стоп-слів відносять вставні слова, прийменники, займенники, частки.  Вони ігноруються пошуковими системами, але написання тексту без них є неможливим. Водність вважається в нормі, якщо її показник не перевищує 40%.

    або зв’яжіться з нами